Wesprzyj nas!

Każdy z nas ma prawo do rzetelnych informacji o produktach, które są nam sprzedawane i ich wpływie na nasze zdrowie. Wielkie koncerny, każdego roku wydające setki milionów dolarów na specjalistów ds. marketingu, PR-owców i prawników, nieprzerwanie próbują nam wmówić, że takie prawo nie ma sensu, a one same lepiej rozumieją, co jest dla nas ważne.


Nie zgadzamy się z tym. Zbyt często nasze zaufanie było wykorzystywane w złej wierze przez opętane chciwością koncerny i korporacje. Nie zamierzamy czekać, aż realizowany na globalną skalę eksperyment GMO kompletnie wymknie się spod kontroli społeczeństw, wystawiając nas wszystkich na ryzyko, którego skali nikt nie potrafi przewidzieć.

Od kilku lat konsekwentnie realizujemy kampanię "Naturalne Geny" mobilizującą konsumentów i rolników do obrony ich praw związanych z wytwarzaniem i sprzedażą żywności, np. prawa do obowiązkowego znakowania produktów, które zawierają GMO. Uważamy, że żywność znajduje się w samym centrum walki o przyszłość demokracji.

By to osiągnąć, potrzebujemy Twojej pomocy. Możesz jej udzielić na wiele sposobów.Zostań naszym Darczyńcą

14.12.2010. 11:33